Nástroje, přípravky i spotřební materiály vysoce kvalitní špičkové technologie českých, německých a japonských výrobců.

Vrtáky papíru

Pro vysoce kvalitní vrtání otvorů do bloků papíru v polygrafickém průmyslu, pro průměry otvorů 2,0 - 22,0 mm v provedení HSS HighSpeed nebo potahované titanem, chromem nebo teflonem pro přesné vrtání bez otřepů s vysokou životností břitu. Nástroje jsou plně kompatibilní s vrtačkami Dürselen, Stago, Citoborma a další.

Vrtáky papíru - Paper drill bits

Perforační nože rotační
Perforace nebo řezání archů papíru ve skládacích, perforovacích nebo snášecích strojích pro umístění na výstupní hřídele zařízení. Nože kruhové nebo segmentové - dělené pro nasazení na hřídel. Úkon probíhá vždy podélně ve směru pohybu papíru, lze kombinovat a umístit více nožů pro vícenásobnou perforaci. Nástroje jsou kompatibilní se zařízeními Shoei, Heidelberg, Stahl, Multigraf (Eurofold), Morgana, MBO, GUK a další. 
Perforační nože rotační


Bigovací kroužky rotační
Bigování (protlačování, rýlování) archů papíru ve skládacích, perforovacích nebo snášecích strojích pro následné dokonalé skládání bez zlomení vláken papíru. Kroužky jsou určeny pro perforařní sety (nástroje) pro různé průměry výstupních válců (hřídelí). Jsou v různím provedení pro různé gramáže papíru. Úkon probíhá vždy podélně a souvisle ve směru pohybu papíru . Nástroje jsou kompatibilní se zařízeními Heidelberg, Horizon, Duplo. Müller Martini, Sheridan, Kolbus, Wohlenberg, Multigraf (Eurofold).

Perforační nože lineární
Perforace nebo bigování (protlačování, rýlování) archů papíru ve skládacích, perforovacích nebo snášecích strojích pro umístění do perforační lišty či nástroje. Úkon probíhá vždy příčně před pohyb papíru (kolmo na směr pohybu) a je vždy přes celou šíři archu. Nástroje jsou kompatibilní se zařízeními Multigraf (Eurofold).


Řezací nože lineární

Oddělování - řezání stohů papíru v knihařském průmyslu, polygrafii, tiskových a kopírovacích centrech v řezačkách klasických i trojřezech. Nože různých délek, provedení a kvality standardní ocelové, HSS tvrdokovové, karbidové, keramické nebo TCT potahované. Určeno pro řezání ofsetového i digitálního papíru, kartonu, fólií a některých plastů nebo gumy. Úkon probíhá vždy přes celou šíři média v jednom směru pro klasické řezačky, nebo ve třech směrech u trojřezů. Nože jsou plně kompatibilní se zařízeními značek IDEAL, EBA, EUROCUTTER, MAXIMA, PERFECTA, POLAR, WOHLENBERG a další.

Lineární nože