Provozujeme novou výkonnou
zakružovačku profilů

V březnu 2021 jsme instalovali a zprovoznili novou digitální zakružovačku profilů. Bohaté vybavení a možnosti poskytují zakružovat vysoce kvalitně a přesně veškeré dostupné profily. Jekly čtvercové i obdélníkové až do rozměru 70x30 mm nebo 50x50x3 mm, L profily až do 50x50x6, T profil až do 60x7 mm,  UPN 80, plné profily: pásovina až do 100 x 15 mm (60x10 mm), plný čtvercový ocelo. profil do 35x35 mm, plná ocelová kulatina do průměru 35 mm a trubky do průměru 70 mm při tloušťce stěny 2 mm.

Kromě vlastních zakázek stáčíme také profily na zakázku - ocel, hliník i nerez. Pokud potřebujete zakroužit profily, kontaktujte nás. Cena závisí od materiálu a objemu, již od 250,- Kč.

Sahinler PK 35

Bigovací a skládací stroj FoldStream

Nikdy nebylo bigování a skládání archů tak snadné, produkční a kvalitní. Novinka FoldStrem Vám zajistí produkční sklad s vysokou kvalitou. Mrkněte na video a informujte se. Další informace a technická specifikace na vyžádání.

Počítačky a číslovačky

Nově Vám nabízíme profesionální číslovačky archů, a to včetně kompletního servisu a náhradních dílů. Počítací hlavy v různých konfiguracích přímé i konvexní s veškerým příslušenstvím a v různých konfiguracích. Vysoce kvalitní výroba i materiál garantují precizní funkčnost a dlouhou životnost.

Konfigurace

Různé typy písma, přičítání nebo odečítání, přeskování nebo párování čísel. Použitelné a kompatibilní se všemi běžnými typy archových strojů v polygrafii. Informujte se. 

numbering_news